Konferencja „PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ I ADMINISTRACJA – 25 LAT WSPÓŁPRACY”

W imieniu Stowarzyszenia LGD „Kraina Wokół Lublina zapraszamy do udziału w Konferencji „PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ I ADMINISTRACJA – 25 LAT WSPÓŁPRACY”. Konferencja będzie miała miejsce  w dniu 6 marca 2023 roku w siedzibie Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, ul. Bursaki 12, aula 018 (na parterze).

W trakcie konferencji zostanie poruszonych wiele ciekawych i ważnych zagadnień zarówno dla przedstawicieli samorządów, jak i przedsiębiorców. Zaprezentowane zostaną dotychczasowe dobre praktyki w obszarze współpracy administracji samorządowej z przedsiębiorcami. Odbędzie się dyskusja o tym, jak przedsiębiorcy mogą radzić sobie w czasach kryzysu i jak zabezpieczać swój dorobek. Zostaną przedstawione także możliwości wsparcia przedsiębiorców ze środków unijnych.

Udział w konferencji jest bezpłatny a zaproszenie skierowane jest do osób zainteresowanych tematem, bez względu na status zawodowy oraz miejsce zamieszkania czy prowadzenia działalności.

Zgłoszenia udziału w Konferencji przyjmują do dnia 2 marca 2023r. pracownicy Biura LGD „Kraina wokół Lublina” tel. 81 532 30 65, 81 534 45 28, e-mail: biuro@krainawokollublina.pl

Plakat informacyjny