WŁADZE

Władzami Stowarzyszenia są:

  1. Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia
  2. Zarząd Stowarzyszenia
  3. Komisja Rewizyjna
  4. Rada Programowa

Najwyższym organem stowarzyszenia jest Walne Zebranie, które gromadzi wszystkich partnerów w LGD i posiada przede wszystkim funkcję kreacyjną i kontrolną, związaną z wyborem pozostałych organów i kontrolą ich działalności.

Zarząd:

Funkcję zarządzająco-administracyjną posiada Zarząd LGD, który prowadzi bieżącą działalność stowarzyszenia.

W skład Zarządu weszły następujące osoby:

  1. Dominika Witkowska – Prezes
  2. Piotr Pyś – I Wiceprezes
  3. Joanna Lalik – II Wiceprezes
  4. Andrzej Goch – Skarbnik
  5. Justyna Rubacha – Sekretarz
  6. Andrzej Kapera – Członek Zarządu
  7. Rafał Kodeniec – Członek Zarządu
  8. Marta Radzik – Członek Zarządu
  9. Stanisław Jędrusina – Członek Zarządu

Komisja rewizyjna:

  1. Magdalena Sienkiewicz – Karwacka – Przewodnicząca Komisji
  2. Adam Niemiec
  3. Elżbieta Kuźma
  4. Dorota Mazur
  5. Piotr Harczuk

Rada:

  1. Teresa Twardziszewska – Przewodnicząca Rady
  2. Elżbieta Czarny – Wiceprzewodnicząca Rady
  3. Krzysztof Paszko
  4. Zdzisława Cyc
  5. Ryszard Borowski
  6. Tomasz Nowaczewski
  7. Danuta Bosiak
  8. Mariusz Poźniak
  9. Wojciech Gardyga

Członkowie LGD Ziemia Zamojska:

LpImię i nazwisko/nazwaGminaSektor
1Gmina GrabowiecGrabowiecPubliczny
2PHU TOMEX Tomasz NowaczewskiGrabowiecGospodarczy
3Rafał KodeniecGrabowiecSpołeczny/Mieszkaniec
4Stowarzyszenie Zielony ŻurawlówGrabowiecSpołeczny
5Gmina ŁabunieŁabuniePubliczny
6PHU Auto – Gaz Jan BraneckiŁabunieGospodarczy
7FHUP Rolkap Andrzej KaperaŁabunieGospodarczy
8AKROL Adam KniaźŁabunieGospodarczy
9BUD – SŁAW Sławomir UmylańskiŁabunieGospodarczy
10Koło Gospodyń Wiejskich w BarchaczowieŁabunieSpołeczny
11Koło Gospodyń Wiejskich w MocówceŁabunieSpołeczny
12Janina DziwuraŁabunieSpołeczny/Mieszkaniec
13Danuta BosiakŁabunieSpołeczny/Mieszkaniec
14Renata SkibaŁabunieSpołeczny/Mieszkaniec
15Anna JastrzębskaŁabunieSpołeczny/Mieszkaniec
16Gmina Komarów -OsadaKomarów-OsadaPubliczny
17Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-OsadzieKomarów-OsadaPubliczny
18PHU DREAMS Zdzisława CycKomarów-OsadaGospodarczy
19Ochotnicza Straż Pożarna w Komarowie-OsadzieKomarów-OsadaSpołeczny
20Stowarzyszenie „W dobrej wierze” w Wolicy BrzozowejKomarów-OsadaSpołeczny
21Stowarzyszenie Aktywni w Kulturze w Komarowie-OsadzieKomarów-OsadaSpołeczny
22Joanna JanczakKomarów-OsadaSpołeczny/Mieszkaniec
23Wiesława SieńkowskaKomarów-OsadaSpołeczny/Mieszkaniec
24Ryszard MazurKomarów-OsadaSpołeczny/Mieszkaniec
25Ewa KuśmierczukKomarów- OsadaSpołeczny/Mieszkaniec
26Stanisław SiekKomarów-OsadaSpołeczny/Mieszkaniec
27Teresa UlanowskaKomarów-OsadaSpołeczny/Mieszkaniec
28Agnieszka WszołaKomarów-OsadaSpołeczny/Mieszkaniec
29Gmina MiączynMiączynPubliczny
30Mechanika Pojazdowa Paweł KaczorukMiączynGospodarczy
31Koło Gospodyń Wiejskich HoryszówMiączynSpołeczny
32Kapica StanisławMiączynSpołeczny/Mieszkaniec
33Justyna RubachaMiączynSpołeczny/Mieszkaniec
34Anna KrólMiączynSpołeczny/Mieszkaniec
35Jarosław StońMiączynSpołeczny/Mieszkaniec
36Gmina NieliszNieliszPubliczny
37Stowarzyszenie Kwaterodawców i Miłośników Turystyki w NieliszuNieliszSpołeczny
38Anna GłąbNieliszSpołeczny/Mieszkaniec
39Adam NiemiecNieliszSpołeczny/Mieszkaniec
40Wojciech GardygaNieliszSpołeczny/Mieszkaniec
41Agata KiszczakNieliszSpołeczny/Mieszkaniec
42Józef TrepietNieliszGospodarczy
43Gmina SitnoSitnoPubliczny
44Andrzej SzatałaSitnoGospodarczy
45Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Gminy Sitno i Okolic C.L.SitnoSpołeczny
46Anna NogasSitnoSpołeczny/Mieszkaniec
47Piotr HarczukSitnoSpołeczny/Mieszkaniec
48Dominika WitkowskaSitnoSpołeczny/Mieszkaniec
49Magdalena KarskaSitnoSpołeczny/Mieszkaniec
50Piotr PyśSitnoSpołeczny/Mieszkaniec
51Marta BergielSitnoSpołeczny/Mieszkaniec
52Gmina SkierbieszówSkierbieszówPubliczny
53Gminny Ośrodek Kultury w SkierbieszowieSkierbieszówPubliczny
54Fundacja Świętego Kiliana w SkierbieszowieSkierbieszówSpołeczny
55Sławomir KugielSkierbieszówSpołeczny/Mieszkaniec
56Krzysztof PaszkoSkierbieszówSpołeczny/Mieszkaniec
57Stanisław JędrusinaSkierbieszówSpołeczny/Mieszkaniec
58Usługi Kurierskie Ewa PopekSkierbieszówGospodarczy
59Gmina SułówSułówPubliczny
60Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Deszkowice Drugie „Więź pokoleń”SułówSpołeczny
61FH HELENA Braszko HelenaSułówGospodarczy
62Mariusz PoźniakSułówGospodarczy
63Katarzyna PoźniakSułówSułów
64Marta RadzikSułówSpołeczny/Mieszkaniec
65Gmina Stary ZamośćStary ZamośćPubliczny
66Gminny Ośrodek Kultury w Starym ZamościuStary ZamośćPubliczny
67ZPH GRANEX s.c. Krzysztof i Andrzej GochStary ZamośćGospodarczy
68Gminna Biblioteka Publiczna w Starym ZamościuStary ZamośćPubliczny
69Stowarzyszenie Aktywnych Obywateli SAOBStary ZamośćSpołeczny
70Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych ACTIVUMStary ZamośćSpołeczny
71Iwona GochStary ZamośćSpołeczny/Mieszkaniec
72Okręg Polskiego Związku WędkarskiegoZamośćSpołeczny