LGD Ziemia Zamojska

Aktualności

Planowane nabory wniosków o przyznanie pomocy w 2020 r.

Utworzono: niedziela, 17 maj 2020 20:08

Uprzejmie informujemy, że w III kwartale br., planowane są nabory wniosków o przyznanie pomocy na następujące przedsięwzięcia:

1) Budowa i przebudowa niekomercyjnej infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej,

2) Wsparcie podejmowania działalności gospodarczej na obszarach wiejskich,

3) Budowa, przebudowa lub wyposażenie obiektów, terenów i przestrzeni w celu odtworzenia lub nadania funkcji kulturalnych i społecznych.

 

Uwaga! Termin może ulec przesunięciu, jeżeli sytuacja epidemiologiczna uniemożliwi przeprowadzenie naborów w zaplanowanym terminie.

 

Podstawowe informacje dotyczące możliwości ubiegania się o środki finansowe znajdziecie Państwo w ulotce informacyjnej oraz prezentacjach zamieszczonych poniżej.

 

Doradztwo - przed każdym naborem wniosków o przyznanie pomocy, pracownicy biura świadczą bezpłatne usługi doradcze. Mając na uwadze obecną sytuacje epidemiczną, w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i minimalizację ryzyka zakażenia, doradztwo dotyczące planowanych naborów będzie świadczone przez pracowników biura wyłącznie telefonicznie lub mailowo w godzinach pracy biura LGD tj. od 7:30 do 15:30.

Osoby zainteresowane otrzymaniem materiałów informacyjnych związanych z naborami wniosków o przyznanie pomocy prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Dane kontaktowe do biura LGD:

(+48) 84 307 22 07,  kom. 884 703 220

e-mail: biuro@lgdziemiazamojska.pl

 

Broszura

Prezentacja

Rozpoczęcie działalności gospodarczej

Kategoria: